Soumit Висок Квалитет Спорт Табани Работи Чевли Внесува Дише Insole Шок Апсорпција табани за Мажи Жени Нога Нега Експерт
Ново

Soumit Висок Квалитет Спорт Табани Работи Чевли Внесува Дише Insole Шок Апсорпција табани за Мажи Жени Нога Нега Експерт

DEN 265.00
DEN 331.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
Мали, Средни, Големи
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Шок-Absorbant,Пот-Absorbant,Дише,Брзо Сушење,Анти-Лизгава,Тешко Носи,Мала Тежина,Deodorization
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Soumit
Insole Висина:
≤1cm
Број На Модел На:
Целосна Должина СТП Insole Влошки за Чевли
тип 1:
palmilha plantillas para los пити semelle chaussure palmilhas душеци
тип 2:
inlegzool inlegzolen cojines almofada единствена coussin semelles
Insole Тип:
Целосна должина insole
Пол :
Мажи, Жени
боја:
Жолта,сива

Избор на купувачот