Прекрасна мала hippo пластични мерење лажица лажичка на вкус Condiment лажица лажичка 10*2.5 cm бесплатен превозот
Ново

Прекрасна мала hippo пластични мерење лажица лажичка на вкус Condiment лажица лажичка 10*2.5 cm бесплатен превозот

DEN 501.00
DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката

Прекрасна мала hippo пластични мерење лажица лажичка на вкус Condiment лажица лажичка 10*2.5 cm бесплатен превозот
Напомена : боја брод по случаен избор.
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да пронајдете и да кликнете на"Add to store листа", и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Главните својства

Flatware Тип:
Лажици
Бренд Име:
SAFEBET
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
554-16-821
Материјал:
PP
Тежина:
20g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
10cm*2.5cm
боја:
четири бои

Избор на купувачот