Топла продажба на Нови 6W надворешен ѕид светилка комерцијални домаќинство, вила и двор надворешниот ѕид светилка IP65 водоотпорен надворешен ѕид светилка
Ново

Топла продажба на Нови 6W надворешен ѕид светилка комерцијални домаќинство, вила и двор надворешниот ѕид светилка IP65 водоотпорен

DEN 15600.00
DEN 24000.00

Во форма достапна за нарачката

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Номинална напон : AC85~265 V
2. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.000 Часа
5. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Време На Испорака :
Враќање
1.Флукс : 100lm/W
6. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Испорака
1. Школка во боја : Црна школка
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Температура на бојата : Топло бела : 2800 K-3200 K
Бела : 5000 K-6000 K
7 . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Топла продажба LED Отворен/Затворен Ѕид Sconce 6 W Led Ѕид Светилки Водоотпорен Модерната Led Ѕид Светлина Топло бела/Бела 2 парчиња КОЧАН Led Чипови Ѕид Монтирани Светилка
Опис :
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Гаранција
1.Извор на светлина : 6 W
3.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Материјал : Алуминиум
8.Излезна моќност : 6 W
4. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Животен Век : >50.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Топло бела, Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
М-090
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Алуминиум Печење
Употреба:
За итни случаи
Извор На Светлина:
LED
Diffuser:
Алуминиум легура
Карактеристики:
Круг
Бренд Име:
ROSTSTAR
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Школка во боја:
црна школка

Избор на купувачот