100pcs/многу 1.5 мм до 4,5 мм Внатрешна Дупка Крајот Капи Злато/KC Злато/Gunblack Боја Tassel Капа Кожа Кабелот Clasps за DIY Изработка на Накит
Ново

100pcs/многу 1.5 мм до 4,5 мм Внатрешна Дупка Крајот Капи Злато/KC Злато/Gunblack Боја Tassel Капа Кожа Кабелот Clasps за DIY

DEN 113.00
DEN 141.12

Во форма достапна за нарачката

100pcs/многу 1.5 мм до 4,5 мм Внатрешна Дупка Крајот Капи Злато/KC Злато/Gunblack Позлатен Tassel Капа Кожа Кабелот Clasps за DIY Изработка на Накит
1)Материјал : бакар
2)Внатрешна дупка : 1.5 mm/2mm/2.5 mm/3мм/3.5 mm/4mm/4.5 мм
3)Бои : KC злато/gold/gunblack позлатен
4)Количина : 100pcs/многу
5)Пакување : 100pcs/opp вреќа
6)Тежина : 15g-30g/многу
7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPS-от и така натаму (Освен оддалечените области).
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SAUVOO
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
2mm-5mm
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
20g
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Производ Карактеристики:
крајот капи
Број На Модел На:
F574
Материјал:
Дувачкиот
Внатрешниот дупка големина:
1.5 mm-4.5 мм
боја:
злато/kc злато/gunblack позлатен
КОЛИЧИНА:
100pcs/многу
Пакување:
100pcs/opp вреќа
Тежина:
15g-30g
Тип На Објект:
крајот капи
Тип:
злато крајот капи за кожа кабелот
дизајн:
tassel крајот капи
Функција:
крајот капи за DIY изработка на накит

Избор на купувачот