DIY 3D Јапонија Himeji Традиционалните Замокот Занает Хартија Модел Архитектонски Соберат Рака Работа Загатка Игра DIY Детска Играчка
Ново

DIY 3D Јапонија Himeji Традиционалните Замокот Занает Хартија Модел Архитектонски Соберат Рака Работа Загатка Игра DIY Детска

DEN 479.04

Во форма достапна за нарачката


Кутија за пакување метод на потребите за дополнителни трошоци за нас, ние ги користиме ПП Вреќи стандардно за да испратите мала количина на налози.
2 Aliexpress стандард, E-Пакет, Кина Пост Регистрирани методи : може да се следи и многу побрзо .
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации до нас директно, без комуникација.
По плаќање на вашата нарачка, ние брод во рок од 7 дена, Купувачот е единствено ОДГОВОРНА ЗА ЦАРИНЕЊЕ .(за Русија,Бразил и Аргентина тоа е 90days).
F eedback
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Следење На Веб-Страница :
Се враќа
Производи мора да бидат во иста состојба како што ја добил. Ви благодариме!
Други Архитектонски Градење на Хартија Модели US $ 8.99 /парче
DIY 3 D Јапонија Himeji Традиционалните Замокот Хартија Модел Архитектонски Зграда Соберат Рака Работа Загатка Игра DIY Детска Играчка
Карактеристики : Материјал : EPS хартија Димензија : 20 x 22 см
Модел : Јапонија Himeji Традиционалните Замокот
Тежина : 0.98 /парче US $ 2.
За регистрирани воздухопловната, ние нудиме целосна следење на услугата.98 /парче US $ 9.98 /парче US $ 8.98 /парче US $ 9.
Имајте на ум Она што го добиле е како едно списание, не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат
Други Архитектонски Градење на Хартија Модели US $ 8.2 kg
Тежина : ** * (6 ѕвезда е макс)
Забелешка : она што прима не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !
- Ве молиме пополнете во приемник е полно име(вашето име,отецот име,презиме) во цел поради новата политика на руската обичаи
Превозот Методи :
1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : не може да се следи и побавно.
Ако вашата цел износ е голем, ние ќе го испрати со кутија, ако е тоа потребно, без дополнителни трошоци се обвинети.
Ако вашата нарачка сумата е мала) и сакам кутија пакет , ве молиме да комуницирам со нас и да платат за екстра превозот цена ,
Ви благодариме.
Историја :
Himeji е центарот на Harima Провинција бидејќи Стожерот период.98 /парче US $ 8. По Битката на Sekigahara, Икеда Terumasa доби fief на Harima Провинција и основана Himeji Домен.
Не фрли далеку пакетот која има адреса информациите за испраќачот.
Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.98 /парче US $ 9.
Ние гарантираме за да се вратите на стоки безусловно во 7 дена по преземањето на испорака на стоката. Тој прошири Himeji Замокот и неговата замокот градот.48 /парче US $ 8.98 /парче US $ 2.48 /парче US $ 8.
Испорака
Ако не сте го добиле тоа во рок од 60 дена ние ќе рефундирање на парите веднаш. По 1923 Голема Kanto земјотрес, Јапонската влада, наводно, се смета движи на нацијата капитал од Токио да Himeji.
Тогаш ние се справи тоа јас n два случаи :
За мала количина наредби, ние ги користиме ПП Вреќи :
За голема сума цел, ние ги користиме Кутија :
Ние имаме различни големина на кутии од 10cm да 30cm во дијаметар.
Ние гарантираме за 60 дена до дестинацијата. Градот на Himeji е формирана на 1 април 1889.
Himeji беше град на Himeji Префектурата (подоцна Shikama Префектурата) од 1871 година, но префектурата беше споени во Hyogo Префектурата во 1876 година.98 /парче US $ 9.98 /парче US $ 9.
За производите
Фотографии на производи е целосно во согласност со, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе се користи доволно дебели слоеви Меур филмови пакет на производи за да се обезбеди тоа нема да биде оштетен на кој начин .

Главните својства

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Скала:
1
Предупредување:
Далеку Од Оган
Тема:
Згради
Тип:
DIY 3D Градење на Модел
Бренд Име:
Denki & Lin
Број На Модел На:
ДПМ-001
Материјал:
Хартија
Количината на Предмети во Собата:
Како слики прикажани

Избор на купувачот