Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Спојлери За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 CC Голф 4 5 6 7 Touran T5 Tiguan Бора Scirocco Додатоци
Ново

Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Спојлери За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 CC Голф 4 5 6 7 Touran T5 Tiguan Бора Scirocco

DEN 1297.00
DEN 1852.80

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. На полимер е најчесто епоксидна,најсилниот и најскапите на овие адитиви, јаглерод nanotubes, се содржани во некои првенствено полимер безбол палки, делови за автомобили, па дури и голф клубови, каде економски оправдани. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова. Вие не може да го направи било која форма надвор од неа без некој вид на поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина. Тоа ќе ви даде спортски изглед без да се прави тоа премногу агресивни.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина.
Автомобил-Стил, Карбонски Влакна Спојлери За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Passat Б5 Б6 CC Голф 4 5 6 7 Touran T5 Tiguan Бора Scirocco Додатоци
Ве молиме имајте во предвид :
Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Издржливи материјали отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас. Fitment : Одговара за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Passat Б5 Б6 CC Голф 4 5 6 7 Touran T5 Tiguan Бора Scirocco Istallation : 3 M лента вклучени во пакетот Производ Фотографии :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.3 к Twill Ткаат Вистински Карбонски Влакна материјал 2. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ги користиме fiberglass поддршка за изградба на скелетот.Мала тежина и издржливост автомобил крило, различни оптички линија доаѓа од различни точки на гледање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Atreus
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
A-TXWY-001
категорија:
3D
Објектот Ширина:
10cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Карбонски Влакна

Избор на купувачот