110pcs Избрани Микро Тактилни Push Копчето Допир Такт се Префрлите Комплет 6x6x4.3~9 НАТОПИ Страна pin 2p Индукција Шпорет LCD Монитор Поправка
Ново

110pcs Избрани Микро Тактилни Push Копчето Допир Такт се Префрлите Комплет 6x6x4.3~9 НАТОПИ Страна pin 2p Индукција Шпорет LCD

DEN 428.00
DEN 807.84

Во форма достапна за нарачката


за arduino

Главните својства

Бренд Име:
EZIUSIN
сертификација:
ROHS
Гаранција:
12*12 6*6
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Број На Модел На:
12x12 12*12 6x6
Карактеристики:
12p 12 игли
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на купувачот