Флип Случај fundas сфор coque iPhone 8 Плус Случај сфор fundas iPhone 7 Плус 8 Плус Случај 5.5 инчен + Карта Сопствениците ip телефон Луксуз
Ново

Флип Случај fundas сфор coque iPhone 8 Плус Случај сфор fundas iPhone 7 Плус 8 Плус Случај 5.5 инчен + Карта Сопствениците ip

DEN 249.00
DEN 311.04

Во форма достапна за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Флип Случај fundas сфор coque i Phone 8 Плус Случај сфор fundas i Phone 7 Плус 8 Плус Случај 5.5 инчен + Картичка Носители

Главните својства

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Големина:
for iphine iphine fundas Accessory ihpone aphon portable Coverage aiph
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Егзотични,Животински,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Цитати & Пораки
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
mksup
Карактеристики:
за aifon iphon funda capinhas aphon aifone случај bollmann) телефон aifon aifon
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Димензии:
за aifon aifone Ков случај aphon ihone Залив coque iohone ihone
Картичка Слотови:
за ihone Apple estojo hoesje aiphon Apple carcasa Телефон iphon iphine
Пакет:
за aphon ifone став balr ifone iphine etui мобилната iphine aphon
Број На Модел На:
за Apple iphone 7 Плус iphoone capinhas aapl јп Clamshell Назад Нови
дизајн:
за iphoe iPhone Покрие celular iphine ihone Симпатична etui ipohne aifone
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
2 X Кредитна Картичка Носители; Стојат Функција
Функција:
Заштита на Вашиот Телефон од Гребење, Нечистотија
испорака датум :
1 да 2 Работен Ден
Пакет:
OPP Вреќа Само
одговараат за модел 1:
за iphone 8 плус 5.5 инчен
одговараат за модел 2:
за fundas iPhone 8 7 Плус случај
Одговараат за Моделот 3:
за fundas iPhone 8 7 Плус случај

Избор на купувачот