RUOPOTY Модерна Цвет Diy Слика Од Броеви Дома Декорација Страна се Насликани Маслото Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Оркестарот
Ново

RUOPOTY Модерна Цвет Diy Слика Од Броеви Дома Декорација Страна се Насликани Маслото Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Оркестарот

DEN 436.00
DEN 854.40

Во форма достапна за нарачката


Го користите Купонот Добиете повеќе Попуст
Испрати Во Рок Од 1 Ден
Нов Пакет Вклучуваат 1 x лен платно 1 x set акрилна боја 5 x четки 2 x Не-трага кука 2 x завртки ; 1 x палета 1 x кутија; хартија датотека се Зголемува количината Цена задржи истиот
Неговата Потреба Боја Со Себе
ЗАШТИТА НА ПЛАТНО СО КУТИЈА
ИНФОРМАЦИИ
.............................................................................
Големина 40x50cm исто како 16x20inch (1 инчи=2.54 см)
Пакет валани на цевка или валани на кутија,заштита на платно aviod да се свитка
DIY подарок тоа може да се испрати до вашиот пријател,колега,девојка,момче пријател,семејство,деца и така натаму
Кориснички ние може да го направи вашиот личен фото сликарство со број.ако сакате,ве молиме контактирајте со нас
КОГА ЌЕ ЗАПОЧНЕ ДА се НАСЛИКА може да се следи бројот на боја и платно ве МОЛИМЕ СПОРЕД БРОЈОТ еден ПО ЕДЕН ЗАВРШЕН ВАШАТА СЛИКА без број бојата погоден сива зона платно N О Т и в ве молиме да се заштити акрилик на нормална температура,со цел да се заштити акрилик не сушење и harding,ве молиме да ги покрие бои кога ќе не треба број. акрилна боја не се користи вода за разредување кога ќе почнат да се наслика,како и обично сет на акрилна боја доволно да finshed вашата целосна слика.

Главните својства

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
RUOPOTY
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
врамени:
Без рамка
Пакет:
валани на цевка
Техника:
обоен со себе
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
Сликарство:
класично сликарство
Материјал:
Лен
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
ѕид уметност слика:
handpainted маслени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот