3 1/2 инчи (Внатрешен дијаметар) овална Остри Чанта Окцето ,Сребрен Финиш, чанта рачка
Ново

3 1/2 инчи (Внатрешен дијаметар) овална Остри Чанта Окцето ,Сребрен Финиш, чанта рачка

DEN 2592.00

Во форма достапна за нарачката

3 1/2 инчи (Внатрешен дијаметар) Сребро чанта справи со овална отсечени торба справи со 10pcs/Многу
Детали : Големина : 3 1/2 Инчи внатрешна Кол. Количина : 10 компјутери /Многу Боја : да се Чува Злато или Gunmetal од акциите .
Боја хроматските аберации, што се должи на electroplating процес на отстапување предизвикани од, не припаѓаат на квалитетот на производот проблеми. Ние не прифаќаме никакви жалби
Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.
Следење на веб-сајтот од :
http : // ( www.17track.net)
Превозот 1. Федекс /UPS /DHL се стандардниот Бесплатен Превозот Методи. Следење на Број е достапна откако се испраќаат надвор. 2. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Во текот на Кина празници време како CNY Фестивал, Национален Ден и така натаму, на пратката може да биде малку задоцнето, ве молиме одвојте време во предвид пред ставање на ред. Плаќање 1.Ние прифаќаме обезбеди плаќање (на Alibaba Компанија), Pay Pal, T/T како методи за плаќање. 2. Ве молиме да направи плаќање во 2 дена откако ќе го постави цел, или на производи што се подредени може да биде надвор од акциите. 3. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не треба да бидат содржани во објектите цени или такси превозот. Но, ние треба слободно да им понуди на купувачите потребни документи за помош. Доколку постојат било какви трошоци, купувачите ќе ги сноси тоа.
Забелешка : Поради прирачник за мерење ќе има 1-2mm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Главните својства

боја:
Злато, Сребро.
Големина:
M
Бренд Име:
Rongxiao
Материјал:
Метал
Тип:
торба за пропелер
Тежина:
30g
Број На Модел На:
КИП-0422

Избор на купувачот