конвертор на напон 220v да 6V 12V 24V 36V 110v Една Фаза Volt Контрола Трансформатор 160VA Powertoroidal трансформатор.
Ново

конвертор на напон 220v да 6V 12V 24V 36V 110v Една Фаза Volt Контрола Трансформатор 160VA Powertoroidal трансформатор.

DEN 561.00
DEN 1019.52

Во форма достапна за нарачката


НАПОМЕНА :
МОЈОТ ДРАГ КОРИСНИКУ,
Ве молиме оставете порака за нас :
влезниот напон и излезен напон на производот
Или ние ќе ви испратиме ТЕКСТ 240 V ИЗЛЕЗ 24 V ПРОИЗВОД!!!!
Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.
Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни/неутрален повратни информации.
Star-резултати се многу важни за нас.

Главните својства

Излезниот Напон:
110V, 36V, 6V, 12V, 24V
Бренд Име:
JOTTA
Број На Модел На:
JBK5-160VA
Употреба:
Осветлување
is_customized:
Yes
Фаза:
Еден
Калем Број:
изолација трансформатор.

Избор на купувачот