5m 5mm Свадба Декорација ABS Пластика Faux Бисер Монистра Насоки Мушка Романтична Страна Дом Додатоци
Ново

5m 5mm Свадба Декорација ABS Пластика Faux Бисер Монистра Насоки Мушка Романтична Страна Дом Додатоци

DEN 187.00
DEN 196.32

Во форма достапна за нарачката

othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
повратни информации
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако вие?повторно се задоволни со нашите производи и услуги.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
се враќа политика
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.за да се избегне недоразбирање ,
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,
и ние навистина сакате да бидете среќни со купување . Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .
warrenty и maintance
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
shippment
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ве молиме да не?т остави неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас
Ви благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
.
Бисер Beaded Насоки
Боја : бела беж
Големина : Пластични Бисер 5mm
Должината На Една Ролна : 5m
За Свадба партија декорации
Answer : ___________________________ Note :
*Упатство за мерење,ве молиме овозможи 2mm грешка.

Главните својства

боја:
бела, беж
Број На Модел На:
XH800125WB
Повод:
свадба роденден на божиќ
Должина:
5m
боја:
бела беж
Големина:
Пластични Бисер мушка 5mm
Тежина:
62g

Избор на купувачот