За BMW 1 Series 120i Hatchback Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Сечилото 2002-2012
Ново

За BMW 1 Series 120i Hatchback Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Сечилото 2002-2012

DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


За BMW 1 Series 120i Hatchback Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Сечилото 2002-2012
ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на автомобилот
Состојба : НОВА
Производот Број : BW08
Испорака : 1 сет(задна wiper рака + 1 задните wiper сечилото)
Должина Wiper Сечилото : 292 MM
Способен ДА : ЗА BMW јас СЕРИЈА 120i
МОДЕЛ ГОДИНА : 2002-2012
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Главните својства

Име На Модел:
BW08
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
DR
Специјални Функции:
НАПРАВИ ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ЈАСНО
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Година:
2002-2012
Автомобил Направи:
За BMW 1 Series 120i

Избор на купувачот