Кожа Занает Алатки 809BP Прирачник Кожа Skiver Кожа Splitter со Ножеви Кожа Paring Машина
Ново

Кожа Занает Алатки 809BP Прирачник Кожа Skiver Кожа Splitter со Ножеви Кожа Paring Машина

DEN 4992.00
DEN 7131.84

Во форма достапна за нарачката

Оваа 809 серија машина кожа занает tools е едноставен уред без комплицирани механизми или мотори. Тоа беше на пазарот за години и се поголем број на корисници да се реализира неговите благодети. Таа се врти на paring на кожа во едноставна рутина. Таа дури и го прави возможно да се паре кожа за висока прецизност бара, на пример кожа на-лежи. Погоден за рамен skiving и beveled рабови. Доаѓа со заменлив ролки што го прави лесно да се паре тесни ленти, односно за зглоб paring. * Едноставен за употреба. * Целосно Прилагодливи. * 27 мм ролери. * Способност да се par поголеми парчиња на кожа со трчање низ машина неколку пати. * 3 дополнителни меѓусебно ролки (4mm, 8мм и 12mm) * заштитните механизми автоматски прави нож престој во избраниот положба, па нема потреба за одзема време readjustments. * Замена на ножеви се достапни. Оваа 809 серија машина е МОРА во секое кожа работници продавница! Превозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см. 2) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со Даноци Бесплатно или Пониски давачки при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска ЦАРИНЕЊЕ вредност; ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Враќање и Замена Политика 1) По приемот на пратката во рок од 5 работни дена, за каква било причина не сте задоволни со нашата предмети, можете да контактирате со нас за да побарате враќање или размена на друг објект. 2) Пред да се врати објектот назад, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Внимание : Враќање поштарина ние не се одговорни; Кога се врати ве молиме бидете сигурни дека објектот е оригинален, како што испраќа, и тоа нема да влијае на вториот продажба. Повратни информации Политика Нашата продавница зема клиентот повратни информации многу сериозно. Позитивни повратните информации се многу ценета и ќе бидат беше возвратено. Ние разбираме дека повремено проблеми се јавуваат. Ако имате било какви проблеми со купување или испорака, ние ќе го ценат, ако може да не контактирате. Ние сме посветени услуги на клиентите тим дека ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Главните својства

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик
Употреба:
Вез
Модел:
535734930166t1

Избор на купувачот