Новата Зимска Колекција на Жените Топло Надолу Грб Домот Пурпурна Половината Лак Женски Екстра Долг Тенок Јакни Паркови Windproof AO044
Ново

Новата Зимска Колекција на Жените Топло Надолу Грб Домот Пурпурна Половината Лак Женски Екстра Долг Тенок Јакни Паркови Windproof

DEN 4037.00
DEN 7916.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Тип:
здолниште
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Лак,Батон,Прилагодлив Половината,Џебови,Патентите
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
YNZZU
Материјал:
Ацетат
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
AO044
Одредување На Содржина:
90%
Тежина:
1.3KG
Одредување На Тежината:
>300g
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Сезоната:
Зима

Избор на купувачот