Зимски плус сомот жените носат високи половината високо-половината сомотски молив нозе топло памучни панталони
Ново

Зимски плус сомот жените носат високи половината високо-половината сомотски молив нозе топло памучни панталони

DEN 1968.00
DEN 2399.52

Во форма достапна за нарачката

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината Ширина
(cm) Ширина на Колковите
(cm) Пред crotch
(cm) По crotch
(cm) должина Панталони
(cm) S 64 86 33 35 95 M 66 90 33 35 95 L 70 94 33 35 95 XL 74 96 34 36 96 2 XL 76 100 34 36 96 3 XL 80 104 35 36 97 4 XL 84 106 36 37 97 5 XL 90 110 36 37 98 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
longqibao
Ткаенина Тип:
Сомотски
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Копчето,Џебови
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок

Избор на купувачот