НОВ Бесплатен превозот PIC18F6520-I/PT QFP64 на нови акции продажба може да се пенкало
Ново

НОВ Бесплатен превозот PIC18F6520-I/PT QFP64 на нови акции продажба може да се пенкало

DEN 1569.00
DEN 1824.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Број На Модел На:
1
Nintendo Модел:
Семејство Компјутер
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
IC тип:
Други

Избор на купувачот