Прилагодено печатење на ЛОГОТО на насловната брановидни авион кутија,облека креативни картонска кутија,1000pcs многу ,бесплатен превозот
Ново

Прилагодено печатење на ЛОГОТО на насловната брановидни авион кутија,облека креативни картонска кутија,1000pcs многу ,бесплатен

DEN 44640.00

Во форма достапна за нарачката


ГОЛЕМИНА : можете да изберете големината она што го сакате и потоа го платат тоа ,откако ќе се плати,pls пратите дизајн за нас
Материјал : брановидни хартија +250g уметноста на хартија
customed ЛОГОТО печатење на кутија, покријте
оваа цена вклучуваат брза испорака веќе ,ако сакате на морето, превозот ,цената ќе биде многу евтин и може да се

контактирајте со нас за морето, превозот цената пред да ја купите
Пример слика
Убаво завиткан пакет генерира ново и да го повтори бизнис за вашата продавница,пакување брановидни Кутија додава вредност на дар и го подобрува вашата продавница слика.Тоа е одличен начин за рекламирање на вашата продавница име и лого при давањето подарок кутии и подарок завиткување за вашите клиенти
Добредојдовте на visite нашите webside,секаква помош,pls контактирате директно!!!!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА

Главните својства

боја:
15x10x4cm, 20X15x5cm, 20x20x5cm, 25x25x5cm
Тип:
Молив Случај
Новина:
No
категорија:
Молив Случај
Материјал:
Хартија
Употреба:
подарок
Големина:
customed size

Избор на купувачот