Новото семејство соба декорација ѕиден часовник Ретро Медитерански стил
Ново

Новото семејство соба декорација ѕиден часовник Ретро Медитерански стил

DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Ѕидни Часовници
Шема:
Уште живот
Дијаметар:
30cm
Функција:
Антички Стил
Motivity Тип:
Механички
Дисплеј Тип:
Игла
Комбинација:
Ги одделува
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Кружни
Тежина:
600g
Применливи Сместување:
дневна соба
Број На Модел На:
MY02.1
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Стил:
Медитеранот
Материјал:
Густина одбор
Тело Материјал:
Густина одбор
Функција:
убава

Избор на купувачот