500pcs 40*15mm Висок квалитет цевка тегли цевка стакло шишенцето pendant со сребро чипка фах стаклено шише ѓердан стакло покрие вазна купола
Ново

500pcs 40*15mm Висок квалитет цевка тегли цевка стакло шишенцето pendant со сребро чипка фах стаклено шише ѓердан стакло покрие

DEN 10853.00
DEN 11424.00

Во форма достапна за нарачката

стакло шишенцето големина : 40*15mm
500pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Главните својства

Стил:
40*15mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Избор на купувачот