ВИСОК КВАЛИТЕТ 20pcs Пневматски Цевки Брзина Контролер Еден Допир Фитинг 6mm да 1/4 Машки Конец SL6-02
Ново

ВИСОК КВАЛИТЕТ 20pcs Пневматски Цевки Брзина Контролер Еден Допир Фитинг 6mm да 1/4 Машки Конец SL6-02

DEN 902.88

Во форма достапна за нарачката


Слободен испорака на ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ 20pcs Пневматски Цевки Брзина Контролер Еден Допир Фитинг 6mm да 1/4" Машки Конец SL6-02
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )
1 : Разни стил за целосно серија пневматски производи за вас да се избере
2 : Висок квалитет со конкурентна цена
3 : Примерок цел & мала количина цел е во ред
4 : Обезбедување на бесплатна производи информации.
5. Сигурен квалитет увери и активни по-продажба на услуги

Главните својства

Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Тип:
Приклучоци
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
SL6-02
Работниот Медиум:
Воздух ,вакуум
Материјал:
Пластични ,месинг ,NBR
Применливи цевка:
СТП црево ,Најлон цевка
Заеднички цевка големина:
6mm
Тема:
1/4
Серија:
Протокот контролер

Избор на купувачот