Oxford Гардероба Долен Веш Гаќи Организатор Градник Чорапи Завршувањето Кутија Виси Облека Складирање Торба
Ново

Oxford Гардероба Долен Веш Гаќи Организатор Градник Чорапи Завршувањето Кутија Виси Облека Складирање Торба

DEN 1199.52

Во форма достапна за нарачката

детали за производот

Главните својства

Големина:
L
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Складирање Торба 008
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Форма:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
Гардероба
Употреба:
облека
Дебелина:
13 жица
Класификација:
Сет
Шема:
Три-димензионални Тип
Материјал:
Oxford
Спецификација:
90*36*16.2CM
Капацитет:
52L
Производот:
Долен Веш Гаќи Организатор
Ткаенина Тип:
Други

Избор на купувачот