10Pairs 2SD1047 & 2SB817 (D1047 & B817) Моќ Transistors
Ново

10Pairs 2SD1047 & 2SB817 (D1047 & B817) Моќ Transistors

DEN 359.00
DEN 377.28

Во форма достапна за нарачката

10 Pairs 2 SD1047 2 SB817 (D1047 B817) копче за Транзисторски

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
tiegouli

Избор на купувачот