Нови Стартер Моторни 714-40357 714 40357 За 12V 11T
Ново

Нови Стартер Моторни 714-40357 714 40357 За 12V 11T

DEN 9840.00

Во форма достапна за нарачката


Нови Стартер Моторни 714-40357 714 40357 За 12 V 11 T
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Стартер
Бренд : Нови cid)
Дел Броеви : 714-40357
Напон : 12 V
11 T Г.С.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
714-40357
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
стартер мотор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
714-40357
Производителот Дел Број:
714-40357

Избор на купувачот