S-3XL Најновите Стил Зима Жените Надолу памук палто со Големи Димензии долго дел писмо за печатење overcoat Маскирани Паркови Лабава топло Outwear
Ново

S-3XL Најновите Стил Зима Жените Надолу памук палто со Големи Димензии долго дел писмо за печатење overcoat Маскирани Паркови

DEN 1718.00
DEN 2290.56

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см боја на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од сликата прикажана , се должи на осветлување кога сликата е шут!

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
CC263
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите
Бренд Име:
OLGITUM
Дебелина:
Дебели
Тежина:
1.2KG
Пополнување:
Памук
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Одредување На Содржина:
80%
Материјал:
Надолу

Избор на купувачот