2017 Топла Продажба Гроздобер Геометриски Цвет решетки Памук, Лен фрли Перници Перница Дома Декор Троседот Стол Cojines almofadas
Ново

2017 Топла Продажба Гроздобер Геометриски Цвет решетки Памук, Лен фрли Перници Перница Дома Декор Троседот Стол Cojines almofadas

DEN 238.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката

2017 Топла Продажба Гроздобер Геометриски Цвет решетки Памук, Лен фрли Перници Перница Дома Декор Троседот Стол Cojines almofadas [Внимание] : Проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции. Ве молиме имајте на ум дека кога купувате.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Тежина] : За 110g/pc [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 4.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење. Производ Фотографии

Главните својства

Спецификација:
No filling 45x45cm, With filling 45x45cm
Стил:
Модерна
Греење Метод:
Топла вода Торба Греење
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Обликот:
Плоштад
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
SMT0149ZT
Шаблон Тип:
Геометриски
Пополнување:
Памук
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Дома, Хотел, Столче, Декоративни, Чаир, Кат
Тип:
Перница Покрие/Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина

Избор на купувачот