2017 Африкански рачно изработени Пресврт Ѓердан Ѓердан за Жените Boho Стил Ѓердани & Приврзоци Јаже Синџир за Најдобри Пријатели Подарок WYA09
Ново

2017 Африкански рачно изработени Пресврт Ѓердан Ѓердан за Жените Boho Стил Ѓердани & Приврзоци Јаже Синџир за Најдобри Пријатели

DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


2017 Африкански рачно изработени Пресврт Ѓердан Ѓердан за Жените Boho Стил Ѓердани & Приврзоци Јаже Синџир за Најдобри Пријатели Подарок WYA09

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BintaRealWax
Синџир Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
45см
Број На Модел На:
WYA09
Материјал:
Памук
Стил:
Чешка
Функција:
Декорација
Метали Тип:
Памук
01:
Африканските жени ѓердан
02:
Африка восок печатени синџир

Избор на купувачот