80pcs 1mm 1.2 mm 1.3 1.4 mm mm 1.5 mm 1.7 мм 1.8 mm 1.9 mm ХСС Директно месо тело High Speed Челик Пресврт Вежба Делови Електрични Вежба Алатки
Ново

80pcs 1mm 1.2 mm 1.3 1.4 mm mm 1.5 mm 1.7 мм 1.8 mm 1.9 mm ХСС Директно месо тело High Speed Челик Пресврт Вежба Делови Електрични

DEN 314.00
DEN 330.24

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема нов и висок квалитет!
80pcs вежба битови што се зачувани во шише со добра заштита.
Направен од висок квалитет на High speed челик (ХСС).
8 модели може да се изберат.
Материјал : High speed челик (ХСС)
Количина : 80 Компјутери
Големина : 1.0 mm/1.2 mm/1.3 mm/1.4 mm/1.5 mm/1.7 мм/1.8 mm/1.9 mm
Пакетот вклучува : 80 компјутери Вежба Битови

Главните својства

Бренд Име:
fixmee
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Countersink Вежба Малку

Избор на купувачот