Redwood декорација база на полица на риба резервоарот цвет вазна бонсаи стојат artical оркестарот пиедестал плоштадот занаети teapot база Ориентални
Ново

Redwood декорација база на полица на риба резервоарот цвет вазна бонсаи стојат artical оркестарот пиедестал плоштадот занаети

DEN 576.00

Во форма достапна за нарачката


детали за производот
Клиент Информации 1. Ве молиме напишете вашето Име и презиме кога ќе се одржи цел да се избегне погрешна достава. 2. Клиентот satisfacition е нашата извршување. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,ви благодариме за вашето разбирање : ) Ние веруваме дека со нашите заеднички напори,било спорови ќе бидат решени.
3.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е достигнато)
4. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 5. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачката адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 6. Сликите прикажани се може, не на реалните предмети и се за вашиот референца само. 7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и за време на викендите и празниците се исклучени. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 8. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќање, дали Контактирајте со Нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Клиентите задоволство е наша лична извршување!

Главните својства

Тема:
Растенијата
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Дрво

Избор на купувачот