Случај Покритие За Samsung Галакси J5 Година J510 J5108 Флип Застане На Високо Квалитетни Магнетни Cowhide Вистинска Кожа Телефон Торба + Бесплатен Подарок
Ново

Случај Покритие За Samsung Галакси J5 Година J510 J5108 Флип Застане На Високо Квалитетни Магнетни Cowhide Вистинска Кожа

DEN 810.00
DEN 1012.80

Во форма достапна за нарачката


Покрие Случај За Samsung Галакси J5 (2016 Година) J510 J5108 (5.2 инчи)
Продажба На Поени :
Бесплатен превозот со песната број
Висок Квалитет + Вистинска Кожа + 2in1 Спојување + Стојат + Магнетни = Покрие Случај
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Answer : ___________________________ Note :
Рачно изработени сопствени направени Традиција занаети
Ова е страна-прилагодени модели, со цел да се обезбеди квалитет, испорака за три дена,
Посветен на фотографијата се обидува да се ажурира, следново е да се земе за Apple телефонскиот дисплеј,
Почитувани може да бидат сигурни да се купи, вистински телефон мувла, за да се обезбеди точни дупки.
( Сите модели може да се прилагоди, ве молиме да земете цел белешки модел )
>> 100% Живеат Пука

Главните својства

Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Големина:
5.2
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
како се покаже слика
Продажбата на режимот:
трговија на големо и на мало
Од:
Фабриката за директно снабдување
цена:
Попуст Цена
Продажба:
Мешаната серија
Занает:
Силна Текстура, Се Лизга Отпорни, Совршен Допир!
Материјал:
Висок Квалитет на вистинска кожа
функција 1:
Сеизмички Капка Отпор
Карактеристика 2:
Прецизни Издвои Секоја Функционална Дупки & Магнети Функција
функција 3:
Луксузна Cowhide Вистинска Кожа Случај

Избор на купувачот