Бокс ММА мажите водат спортски дише фитнес лабава одговара без ракави вест џемпер мотоцикл вест возрасни живот вест мма бокс
Ново

Бокс ММА мажите водат спортски дише фитнес лабава одговара без ракави вест џемпер мотоцикл вест возрасни живот вест мма бокс

DEN 547.00
DEN 576.00

Во форма достапна за нарачката

Бокс ММА мажите водат спортски дише фитнес лабава одговара без ракави вест џемпер мотоцикл вест возрасни живот вест мма бокс

Главните својства

Големина:
L, XL, XXL
Бренд Име:
suotf
Материјал:
Памук
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Дише,Анти-Pilling
Број На Модел На:
Дресови
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Бокс
бокс облека:
Бокс
muay тајландски краток:
краток muay тајландски
muaythai:
тигар muay тајландски
мма шорцеви:
muay тајландски облека
мма краток:
jaco
кимоно за џудо:
muay тајландски шорцеви
бокс шорцеви:
muay тајландски кошула
борбата носат:
muaythai шорцеви
за бокс:
шорцеви мма
мма:
бокс шорцеви

Избор на купувачот