2X CGA-S006 S006 DMW-BMA7 S006A CGR-S006E Батеријата +LCD USB Полнач за Panasonic Lumix DMC-FZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ35 FZ38 FZ50
Ново

2X CGA-S006 S006 DMW-BMA7 S006A CGR-S006E Батеријата +LCD USB Полнач за Panasonic Lumix DMC-FZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ35 FZ38

DEN 800.00
DEN 888.48

Во форма достапна за нарачката

Компатибилни Модели : За Panasonic DMC-FZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ5 FZ50,итн Пакет вклучува : 2x CGA-S006 Батерии 1x LCD USB Полнач за батерии 1x USB Полнење Кабел 1x Упатство Функција : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Спецификации за LCD USB Полнач за Влез : DC 5 V / 2 A 10 W
Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V/600m A 5 W
Материјал : ABS+PC
Производ Големина : 84x52x23mm
Тежина : 68g(≈0.15 Б) За испорака Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Главните својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
CGA-S006
Бренд Име:
Batmax
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
900mAh
volts:
7.2 V

Избор на купувачот