1x Новиот Лак Жила за Стрелаштво Извивам лак Longbow Должина 2М со Кожа Совет Најлон Кабелот Сина Боја - Бесплатно shippping
Ново

1x Новиот Лак Жила за Стрелаштво Извивам лак Longbow Должина 2М со Кожа Совет Најлон Кабелот Сина Боја - Бесплатно shippping

DEN 460.00
DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме orignal производителот, ODM се нудат. Ние ќе добредојдовте веледрогерија и мало, ние ќе ви даде најдобри трговија на големо цена, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Материјали : Најлон & Кожа Должина : 2m (должината може да се прилагоди со себе лесно)
Погоден за : Recurvebow/Longbow

Главните својства

Број На Модел На:
лак жила
Употреба:
Снимање
Бренд Име:
ника стрелаштво
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Материјал:
најлон & кожа
Бои:
Сина
Должина:
2 meter
За Лак Тип:
Извивам поклон / Долгиот лак

Избор на купувачот