25.3*3cm Овошје Послужавник Резба Нож Диња Baller Лажица сладолед Лажичка Лубеницата кујна gadgets, додатоци Slicer Алатки
Ново

25.3*3cm Овошје Послужавник Резба Нож Диња Baller Лажица сладолед Лажичка Лубеницата кујна gadgets, додатоци Slicer Алатки

DEN 1048.00
DEN 1103.52

Во форма достапна за нарачката

Овошје Послужавник Резба Нож Диња Baller Лажица сладолед Лажичка Лубеницата кујна gadgets, додатоци Slicer Алатки бесплатен превозот
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да пронајдете и да кликнете на"Add to store листа", и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Главните својства

Flatware Тип:
Лажици
Бренд Име:
SAFEBET
Материјал:
Метал
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
121-10-875
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
50g
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
25.3*3cm
боја:
Богати Бои

Избор на купувачот