Црна, бела IRBIS TZ01 TZ02 7inch таблет компјутер осетлив на допир панел стакло digitizer
Ново

Црна, бела IRBIS TZ01 TZ02 7inch таблет компјутер осетлив на допир панел стакло digitizer

DEN 231.36

Во форма достапна за нарачката


Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро .Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир не е со истиот конектор кабел како слика на интернет!Па ве Молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
6.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа .Кога ќе ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр.
Ве молиме ни e-mail пред да ви се случува да ни остави неутрален / neg.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.благодарам многу
Ние сигурно ќе ве остават Позитивен Фидбек откако испорака е потврдено. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.
Ве молиме, напишете ја вашата точни и детални адреса и вашиот телефонски број да се
обезбеди испорака на време. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка.
3 Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.

Главните својства

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
QVK
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
TZ02 3G

Избор на купувачот