Пол Танцување Секси Девојки Жените Лето Кристал Шорцеви Партија Feminino тексас Фармерки Микро Мини Жан Ултра Ниски Пораст Половината Clubwear
Ново

Пол Танцување Секси Девојки Жените Лето Кристал Шорцеви Партија Feminino тексас Фармерки Микро Мини Жан Ултра Ниски Пораст Половината

DEN 495.00
DEN 495.36

Во форма достапна за нарачката


Кликнете на сликата погоре, Се На Најевтиниот Цена $$$$
-
Функција :
Состојба : Нова
Материјал : памук +Полиестер
Достапни Боја : како на сликата
Пакетот вклучува :
1 компјутер ( без retailbox)
Големина : S,M,L Големина Половината Хип S 70cm 90cm
М 74cm 94cm
L 78cm 98cm
XL 80см 100cm
Модел : 162cm, 48 KG, Одговара за големина M
Answer : ___________________________ Note :
1.ова е Азија големина, таа е помала од НАС големина, pls ве молиме проверете ја големината на табелата пред цел.
2.ова е мерено со рака ,тоа е нормално за 1-3cm разлика
3.за компјутер различни ,бојата може да има мала промена ,дека е нормално .
'

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копче
Половината Тип:
Ниска
Одговара Тип:
Слаби
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
жените секси Т-назад Jeams
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.250kg (0.55lb.)
Пакет Големина:
15cm x 5cm x 6cm (5.91in x 1.97in x 2.36in)

Избор на купувачот