KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35293 PzS.SflS.Ivb 10-ТИ.5cm за извршување санкции.FHS.18 / 1 Чувствува etch парчиња
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35293 PzS.SflS.Ivb 10-ТИ.5cm за извршување санкции.FHS.18 / 1 Чувствува etch парчиња

DEN 1761.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот