Ново 1 пар Forefoot Табани Сунѓерот Влошки Висока Пета Нежно Вметнете Против Пролизгување Нога Заштита Болка Жените чевли insert
Ново

Ново 1 пар Forefoot Табани Сунѓерот Влошки Висока Пета Нежно Вметнете Против Пролизгување Нога Заштита Болка Жените чевли insert

DEN 90.00
DEN 100.80

Во форма достапна за нарачката

ВО UR HAND Forefoot Insole Чевли Влошки Висока Пета Мека Insole Против Пролизгување Нога Заштита Сунѓерот Болка Жените Нога Нега
1 пар по ред.
пол : унисекс(мажи & жени)
големина : L9cm*W6.8см*H0.3cm
боја : случајни бои, ако не наведете
функција : анти-лизгава,тешко носи,болка releaf,
swet-absorbant,deodorization,дише,лак за поддршка,шок-absorbant
Answer : ___________________________ NOTE : Случајни боја за испорака.3pair по ред.
ако одредите која боја сакате,pls остави порака кога ќе се направи нарачка.
Здрава insole, здрав спорт, здрав живот.

Главните својства

боја:
случаен
Тип На Објект:
Табани
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Бренд Име:
во ur hand
Материјал:
Сунѓерот
Функција:
Deodorization,Мала Тежина,Пот-Absorbant,Шок-Absorbant,Дише,Анти-Лизгава,Тешко Носи
Број На Модел На:
ydfq34-43MM
Insole Висина:
≤1cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Големина:
L9cm*W6.8см*H0.3cm

Избор на купувачот