Кина фенг шуи месинг 12 хороскопски тигар главата bagua огледало-Семејството декорација, злите духови и донесе среќа
Ново

Кина фенг шуи месинг 12 хороскопски тигар главата bagua огледало-Семејството декорација, злите духови и донесе среќа

DEN 720.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


големина
дијаметар 14 cm 1 инч = 2.54 см

Главните својства

Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Бакар
Тема:
Маскота

Избор на купувачот