Frap Бела рачка Долг нос Бања Туш Чешми Када Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Поставува F2618
Ново

Frap Бела рачка Долг нос Бања Туш Чешми Када Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Поставува F2618

DEN 2131.00
DEN 3551.04

Во форма достапна за нарачката


5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор US $ 17.32
/set US $ 19.90
/парче US $ 19.60
/парче US $ 28.05
/set US $ 25.38
/set US $ 8.80
/парче US $ 26.00
/set US $ 23.00
/set US $ 27.81
/set US $ 28.02
/set US $ 19.00
/парче US $ 29.86
/парче
Плаќање :
-Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
-Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
-Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот :
-Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно)
-Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата.
-Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.
-Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
-Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов.
Гаранција :
-1 години производство гаранција ;
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци со бесплатен превозот во текот на 3 месеци по купувањето.
Ние ќе им понуди бесплатни нови делови или додатоци, но треба да се плати за некои превозот надомест ако повеќе од 3 месеци помалку од 1 година .
-Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
-Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен.
-Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи.
Контакт со нас на :
-Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
-Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние може да ви понуди некои попуст.
Повратни информации :
-Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.
-Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
-За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.

Главните својства

боја:
F2618
Број На Модел На:
F2618
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Бренд Име:
FRAP
Функција:
Ладна и Топла
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Големина:
301-400mm
Стил:
Класичен
Вентил Core Материјал:
ЈО
штекер цевка:
Нерѓосувачки Челик
Туш главата :
ABS
тело материјал :
Дувачкиот
Тип:
Бања & Туш Чешми, туш чешми
Изложени B & S Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми

Избор на купувачот