Портокал сребро CBR900RR 919 1998 1999 година За ХОНДА Маска ( Обтекател комплет ) cbr 900rr 98 99 CN02
Ново

Портокал сребро CBR900RR 919 1998 1999 година За ХОНДА Маска ( Обтекател комплет ) cbr 900rr 98 99 CN02

DEN 16295.00
DEN 17712.00

Во форма достапна за нарачката


Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!
Опис на производот Одговара за : За CBR 900 RR 919 1998-1999 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика. Состојба : нова cid) не-ОЕМ делови и дупки се пре-вежба Материјал : Високо квалитетна ABS пластика
Производ Слики
Процесот на производство за производство на
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ЕМС" Или "e-ЕМС",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 7 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
Така вкупната потреба 21 работни дена ( околу три недели од местото цел да се пристигнале вашата врата) .
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.(Овие земји не треба плати било должност : САД,Канада,Австралија,Нов Зеланд ,Русија, Ukrian, Белорусија..
2). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3). Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Телефон мора да се for international express превозот.
4). Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Клиентите Задоволителна
1. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
3. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
4. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5 ѕвезди .
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме порака до нас веднаш , така што можеме да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.

Главните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
8.5kg
Објектот Должина:
26inch
Објектот Висина:
20inch
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
EDC423
Бренд Име:
MidDale
Објектот Ширина:
22inch
резервоарот маска:
Вклучуваат

Избор на купувачот