QiAN SiMAi За huawei уживаат 5s TAG-AL00 CL10 TL00 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови
Ново

QiAN SiMAi За huawei уживаат 5s TAG-AL00 CL10 TL00 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex

DEN 136.00
DEN 143.04

Во форма достапна за нарачката


Во парк ! За huawei уживаат 5s TAG-AL00 CL10 TL00 Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови + Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов . Висок квалитет и најдобра цена. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел . Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за huawei уживаат 5s TAG-AL00 CL10 TL00 Пакет се Вклучени : 1 X Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Контакт Со Нас На :
1.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
5s TAG-AL00 CL10 TL00
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Тип:
На моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Избор на купувачот