JEXXI Кубни Циркони Кристал 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Додатоци Женски Прстени Сет 2 КОМПЈУТЕРИ за Жените Bijoux Anillo
Ново

JEXXI Кубни Циркони Кристал 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Додатоци Женски Прстени Сет 2 КОМПЈУТЕРИ за Жените Bijoux Anillo

DEN 250.00
DEN 384.96

Во форма достапна за нарачката


JEXXI Кубни Циркони Кристал 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Додатоци Женски Прстени Сет 2 КОМПЈУТЕРИ за Жените Bijoux Anillo
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Број 616.5 мм Бр. 717.3 мм Бр. 818.1 мм Бр. 918.9 мм
Материјал : Сребро 925
Количина : 2 pc

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
MR165
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
n
Површината Ширина:
n
Функција:
n
Компатибилност:
n
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
925 Sterling silver
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Избор на купувачот