10x14cm Apple Зелена 10pcs Мали Јута Кеси Со Drawstring Свадба Вреќа Партија Пошта Burlap Складирање Пакет Бонбони Чанти Подарок Торба
Ново

10x14cm Apple Зелена 10pcs Мали Јута Кеси Со Drawstring Свадба Вреќа Партија Пошта Burlap Складирање Пакет Бонбони Чанти Подарок

DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката

10x14cm Apple Зелена 10pcs Мали Јута Кеси Со Drawstring Свадба Вреќа Партија Пошта Burlap Складирање Пакет Бонбони Чанти Подарок Торба
добредојдовте во мојата продавница
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Големина : 10x14cm / 6.25x7.87" Боја : Apple Зелена Материјал : Линија Објект Количина : 10pcs/многу (затоа што на кеси се пакување на машина,така количеството можеби ќе имаш мала грешка( 1-2 парчиња помалку или повеќе е нормално . ),ве молиме за разбирање. Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Повеќе Боја Да Изберете ,Ве Молиме Кликнете На Сликата :
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење : 1. Општо земено, нашите мин цел количество е 1000pcs . 2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно. 3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. 4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
1. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. 2. Ако сакате да го користите други превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас. 3. Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) 4. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
1. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. 2. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. 3. Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини.Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. 10x14cm Apple Зелена 10pcs Мали Јута Кеси Со Drawstring Свадба Вреќа Партија Пошта Burlap Складирање Пакет Бонбони Чанти Подарок Торба

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
9g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
Drawstring Јута Подарок Бонбони Накит Кеси
Објектот Висина:
14cm
Број На Модел На:
H0457
Големина:
10x14cm / 3.93x5.51''
боја:
Apple Зелена
Материјал:
линија
Количина:
10pcs/многу
Стил:
Drawstring Gunny Кеси , Јута Drawstring Торбичка
Тип:
Јута Кеси Свадба ,Божиќ Партија Burlap Јута Вреќи
Повод:
Јута Вреќа Природни Јута Торбичка Подарок Кеси , Јута Кеси 100PCS
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени ,Мали Кеси Лен
ОДГОВАРА ЗА:
Јута Кеси Drawstring ,Мали Јута Подарок Перница
Обичај:
Јута Подарок Перница Природни , Прифати Логото Печатење Големини Прилагодени

Избор на купувачот