Парфем Шише Ls Ароматерапијата Автомобил Додатоци Автомобил Парфем Шише Мали Pendant Шишиња Парфем Шишиња Од Суштинско Значење
Ново

Парфем Шише Ls Ароматерапијата Автомобил Додатоци Автомобил Парфем Шише Мали Pendant Шишиња Парфем Шишиња Од Суштинско Значење

DEN 91.00
DEN 96.00

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[39650]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
Бидете внимателни
Ова е празно шише, без парфем
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[39651]
[xlmodel]-[производи]-[39651]

Главните својства

Боја Име:
случаен боја
Материјал Тип:
Стакло
Тип:
автомобил pendant
Име На Модел:
044
Објектот Должина:
50mm
Објектот Ширина:
50mm
Објектот Висина:
50mm
Објектот Тежина:
0.02kg
Специјални Функции:
автомобил pendant
Тип На Објект:
Воздухот Се Два

Избор на купувачот