Нови Оригинални SANYO 109R0612H402 DC12V 0.11 60*60*25ММ 6cm вентилаторот за ладење
Ново

Нови Оригинални SANYO 109R0612H402 DC12V 0.11 60*60*25ММ 6cm вентилаторот за ладење

DEN 864.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Производи : Навивачите Тип : Навивачите Axial Моќ напон : 12 V проток на Воздух : 20.48 CFM Бучава : 28 велика британија Брзина : 3800 ВРТЕЖИ во минута големината на Рамката - mm : 60 x 60 mm x 25 mm mm Школка материјал : Терефталат Polybutylene (PBT) Крајот на прилагодувања тип на врска : Води Жица Трговска марка : Sanyo Denki Тековниот тип на : DC Висината : 60 mm Должина : 60 mm Пакет : Рефус Серија : R Фабрика за пакување количина : 80

Главните својства

Волумен На Воздух:
30CFM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бучава:
25dBA
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
109R0612H402
моќност:
1.56 W
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Бренд Име:
SANYO
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
6025

Избор на купувачот