СТП кожа цртан филм печатење жените паричникот дами монета чанта мали телефон торбичка crossbody торба женски carteira feminino за девојки
Ново

СТП кожа цртан филм печатење жените паричникот дами монета чанта мали телефон торбичка crossbody торба женски carteira feminino

DEN 528.00
DEN 600.00

Во форма достапна за нарачката


Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако најдете големината на производите не ви одговара . Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се на пат да се вратат, купувачот треба да биде одговорен за тоа. Нормално постојат appoximately 0.Лесно да се носат
Стил : Случајни / Европа и Америка стил девојки дами feminina
Материјал : кожа стп
Боја : бела црвена сина беж розова зелена
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, backgroundetc. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации. Ако е тоа,ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.5 cm тежина : 0.можете директно да контактирате со нас . Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
100% Сосема Нов Моден Цртан лик гласник Торба за на училиште, децата девојчиња момчиња
СТП кожа цртан филм симпатична монета purses промена паричници жените мини чанти мали телефон торбичка чанти женски bolsa feminina за девојки
СТП кожа цртан филм децата училишни торби за деца мини гласник торба мали пошта bolsos bolsas feminina за градинка бебе девојки
Ве молиме да обрнете внимание за да торба големина.5 инчи големина грешка во мерењето.
Уникатна, Прекрасна и моден Дизајн
Уживајте во вашата убавина и Ослободување вашиот Шарм
Цртан лик печатење симпатична девојки принцеза разубавувањето повеќе домот. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Димензии : должина 12cm висина 18cm ширина 1. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
Се враќа
Ние и ветуваме да им даде на нашите клиенти најдобри зедницата.1 кг
Имаме чанти паричници ранци училишни чанти и паричници монета purses. Купувачот треба да се обиде да се врати загубениот од логистичка компанија купувачот ќе биде одговорно за превозот цена.
Ве молиме посетете ја нашата продавница
Мода обичните preppy стил СТП кожа бебе девојки женски чанти торба гласник кеси децата училишни торби цртан филм ликовите симпатична девојки принцеза печатење патна торба спортски торби mochila infantil escolar feminina bolsas mujer монета чанта за градинка девојки, жени
Сосема Нов и Висок квалитет
Добар избор за вас
Тоа се прави на СТП кожа чувство е добро.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Главните својства

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
18cm
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
НАЈСРЕЌНИТЕ ИЗВОР
Објектот Должина:
12cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Материјал Состав:
СТП Кожа
Број На Модел На:
hk1049
Стил:
Дама
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Пол:
Девојки
Објектот Тежина:
110
Паричници:
Организатор Паричници
Објектот Ширина:
1.5cm
Паричникот Должина:
Долго
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
гласник чанта:
mochila infantil escolar Bolsa feminina
боја:
бела црвена сина беж розова зелена
жените монета кеси:
патна торба,училиште торба,секојдневен торба,телефон торба
децата на училишна возраст:
градинка бебе бебе соба доенчиња
Површината Материјал:
СТП кожа crossbodybag
Стил:
Евра & америка дами женска
цртани ликови:
симпатична девојки принцеза
Декорација:
цртан лик печатење
моден дизајн:
Единствена Убава
Стил:
Цртан филм

Избор на купувачот