Jancoco Max 2018 Вистинско Крзно Големи Марами Жените Вистински Фокс Крзно Шамија Мода Многоцветни Поставата 90cm S1707
Ново

Jancoco Max 2018 Вистинско Крзно Големи Марами Жените Вистински Фокс Крзно Шамија Мода Многоцветни Поставата 90cm S1707

DEN 5217.00
DEN 10032.00

Во форма достапна за нарачката


Директна Се Продава Од Фабриката
Материјал : Вистински Фокс Крзно
Должина : Поставата 90cm
Ширина : На крзно 25-26cm
ПРЕВОЗОТ
Ве молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.
Бесплатен превозот обично трае околу 15-40 дена. (од страна на редовни воздухопловната Ali Express Стандард Превозот,Epacket,Кина Пост Воздух Пошта итн.).
Поради Одмор или Лоши временски услови, пакетот можеби доцнење за повеќе денови .
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
САД и велика БРИТАНИЈА, Германија, Австралија - нормално 10-20 дена.
Западна Европа (Франција, Данска, Шведска...) –нормално 15-30days.
Русија, Украина, Бразил - нормално 20-40days
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 30 дена, pls ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за вас.
Ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот цена. Брза испорака зема 4-7 дена.
ЗА ДАНОК НА
Ние се изјасни како "подарок", со ниска вредност на пакетот за полесно царинење и обично нема данок.
Во ретки случаи, вашиот пакет можеби селектирани од страна на Царинската управа, и Купувачот ќе има обврска да плаќа данок давачки. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние прифаќаме враќање или размена со оригиналните услови. Купувачите треба плати превозот поштенски за враќање.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и испрати назад на Објектот. КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, прво преку пораки.
Ние гарантираме за вашиот проблем ќе се реши брзо. Ви благодариме.

Главните својства

Големина:
Lining 90cm
Тип На Објект:
Марами
Марами Должина:
80см-100cm
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S1707
Стил:
Моден
Бренд Име:
Jancoco Max
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Животните

Избор на купувачот