Луксузна Телефон Случаи За Xiaomi 5 Xiao Mi 5 MI5 М5 Мек Силикон Мода Цртан филм Цвет Црна Заштитни Случај За Xiaomi М5 Маска
Ново

Луксузна Телефон Случаи За Xiaomi 5 Xiao Mi 5 MI5 М5 Мек Силикон Мода Цртан филм Цвет Црна Заштитни Случај За Xiaomi М5 Маска

DEN 85.00
DEN 135.36

Во форма достапна за нарачката

Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Совршено опремени за Xiaomi 5 Xiao Mi 5 MI5 М5 Случај. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. H igh Квалитет Мека Шема Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот! Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Повеќе предмети y ou може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност. Ние само брод да се потврди цел адреси. Квалитет на производи со најниската можна цена. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето.
Луксузна Телефон Случаи За Xiaomi 5 Xiao Mi 5 MI5 М5 Мек Силикон Мода Цртан филм Цвет Црна Заштитни Случај За Xiaomi М5 Маска
1.

Главните својства

Бренд Име:
TTOMYYOUG
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Големина:
For Xiaomi 5
дизајн:
Егзотични,Геометриски,Спорт,Сјајна,Мат,Цитати & Пораки,Апстракт,Обична,Ткаеше,Симпатична,Транспарентен,Бизнис,Гроздобер,Животински
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
3D Олеснување Печатени Шема Цртан филм Назад случаи покрие capinhas
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За XIAOMI 5
Материјал:
Црна Мека TPU Случај
Стил:
Насликани стил
За Fundas Xiaomi 5 Цртан Филм Случај:
Ултра Тенок Убави Меки Пластични шема Телефон Маска

Избор на купувачот