Бесплатен Превозот LDZ 5Cr15 Нерѓосувачки Челик Нож Исецка на Коската се Сече Месо, Зеленчук Двојна намена Кујнски Нож Секира Сечење Нож
Ново

Бесплатен Превозот LDZ 5Cr15 Нерѓосувачки Челик Нож Исецка на Коската се Сече Месо, Зеленчук Двојна намена Кујнски Нож Секира

DEN 1267.00
DEN 2640.00

Во форма достапна за нарачката

Име : Кујна Исецка на Коската се Сече Месо Двојна намена Ножот Материјал : 5 Cr15 Нерѓосувачки Челик Рачка Материјал : Иверица + Нерѓосувачки Челик Сечилото Големина : 175x90x2.5 mm Нож Должина : 315 mm Сечилото Дебелина : 2,5 mm Сечилото Цврстина : 56 ± 2 HRC Апликација : сечење месо / зеленчук, пилинг риба / патки и др. Предност : Остар траен, висока цврстина, мултифункционални, трајни, antirust Тежина : 0.457 КГ Пакување : Во боја кутија

Главните својства

Тип:
Ножеви
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Нож Тип:
Готвач Ножеви
Бренд Име:
Liang Da
Број На Модел На:
231585

Избор на купувачот